Kim jestem?

Cześć. Na imię mam Krzysiek i jestem czterdziestolatkiem. Tak, dokładnie. W tym roku mi śpiewano „40 lat minęło jak jeden dzień” 🙂 Oczywiście nijak się to ma do mojego doświadczenia akwarystycznego, którego może nie mam wiele, jednak zawsze staram się czerpać wiedzę od najlepszych. Jako hobbysta amator, postaram się poprzez artykuły na tym blogu przekazać różne tematy, w sposób w miarę jasny, przede wszystkim dla początkujących adeptów tej sztuki.

Człowiek uczy się całe życie, rzekł kiedyś ktoś. Nic nie robię na hurra i wiele z moich poczynań poprzedza konkretny research. Wiedza, którą przekazuję, czy to w grupie na FB, czy tutaj, poparta jest więc wiedzą zaczerpniętą z rzetelnych źródeł. Od samego początku mojej przygody z akwarystyką mam to szczęście, że poznałem wspaniałych ekspertów w tej dziedzinie, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Założenie więc jest proste. Wciągnąć w ten magiczny, podwodny świat kolejnych akwaoszołomów. Pokazać im, że nie jest to trudne, ani nudne hobby, wystarczy wiedzieć gdzie szukać odpowiedniej wiedzy i porad. Szczególnie w dobie internetu, gdy każdy jest „fachowcem”. Zamierzeniem moim również jest edukacja, tak edukacja akwarystów z mniejszym i większym doświadczeniem, gdyż na blogu tym znajdą się różne artykuły traktujące o akwarystyce i nie tylko.

Na co dzień jestem mężem, ojcem w zwariowanej rodzince i jednym z administratorów grupy Akwarystyka Team na Facebooku, do której serdecznie zapraszam.

Oprócz akwarystyki zawsze byłem pasjonatem grafiki komputerowej i często wykonuje różne ciekawe zlecenia, które możecie zobaczyć TUTAJ. Kolejną moją miłością jest piłka nożna w wydaniu hiszpańskim. W ramach tej pasji z kolei piszę artykuły m.in. dla Ole Magazyn.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: